Fatih Tercüme ve Dil Hizmetleri  Hakkında

Fatih Tercüme ve Dil Hizmetleri Hakkında

Avcılar ve Levent mevkiinde, müşterilerimizin isteğine göre yeminli çeviri tasdiki, Noter tasdiki, Valilik tasdiki, Apostil tasdiki ve ilgili konsoloslukların tasdikleri dahil yeminli tercüme hizmeti sunmaktayız.

Biz KimizFatih Tercüme ve Dil Hizmetleri  iletişimin ve ticari ilişkilerin yoğunlaştığı günümüzde yabancı dil ihtiyacı olan bireyler ile kurumların çeviri hizmetleri gerektiren projelerinde “Çözüm Ortağı” olarak hizmet sağlayan ve bunu yetişmiş, uzman ve nitelikli personeli ile gerçekleştiren bir kuruluştur.

Yazılı, sözlü ve simültane çeviri hizmetlerindeki 15 yıllık deneyimini müşteri odaklı yaklaşımıyla hizmet kalitesine yansıtan Şirketimiz, yerelleştirme, proje yönetimi ve yayıncılık alanında de profesyonelliğini kanıtlamıştır.

Uluslararası şirketlerin, kamu ve özel sektör kurumlarının, sivil toplum örgütlerinin yürüttüğü projelere de kendi danışman kadrosu ve güvenilir hizmet kalitesiyle katkıda bulunmuştur.

Günümüzde, özellikle beceri, deneyim, birikim ve eğitimle bütünleşen dil hizmetleri ve yayıncılık alanında, Şirketimizin 15 yıllık başarısının temelinde, doğru organizasyonu yapmak, doğru kadrolarla çalışmak ve doğru kaynakları kullanmak ve iyi yönetmek yatmaktadır. Bunun sonucunda ortaya çıkan çözümler sadece müşterilerimiz için değil, tedarikçilerimiz ve dinamik işgücümüz için de tatmin edicidir.

Ticaret Sicil Bilgilerimiz :

Unvanı :

Fatih Tercüme ve Dil Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.

Adres :
Merkez Mah. Reşitpaşa Cad. Okutan İşmerkezi No. 54/70 Avcılar / İstanbul

Ticaret Sicil Numarası :
829633

Mersis Numarası :
2999982434551336

Ticaret Sicil Müdürlüğü :
İstanbul Ticaret Sicil Müdürlüğü


MisyonumuzŞirketimizin amacı her zaman ve her yerde görev tanımını, müşterilerinin global dokümantasyon gereksinimlerini sağlayacak kaynakları geliştirmekle birlikte müşterilerine hızlı, kaliteli, ekonomik hizmetler sunmaktır.

Şirketimizin varlık sebebini ve müşterilerimiz için hangi değerlerin üretildiğini tanımlayan  MİSYON’umuz;
  • Müşterilerine her zaman ve her yerde hızlı, kaliteli, ekonomik hizmetler sunmaktır.
Şirketimizin kurmak istediği geleceği ve Şirketimizin ulaşmayı amaçladığı noktayı ifade eden VİZYON’umuz ;
  • Çevirilerimizde müşterilerimizi şimdi olduğu gibi geleceğe de taşıyan en doğru adres olmaktır.
Şirketimizi eşsiz kılan inançlar dizisini ve Şirketimizin karakterini tanımlayan kültürel özellikleri temsil eden DEĞERLERİMİZ ise şöyledir;
  • Biz, Müşteri Odaklı, Güvenilir, Yenilikçi, Sorumlu ve Özveriliyiz.
  • Gücümüz, Dayanışma ve Takım Ruhumuzdur.

Hedefimiz, müşterilerinin potansiyel üretim problemlerini tanımlamak için onlara her türlü imkanı sunmak ve sürekliliği esas alan optimal çözümler önermektir. Müşteri memnuniyeti öncelikli hedefimizdir. Bu hedefe ulaşmanın üç temel koşulu şunlardır:

Zaman: En kısa teslim süresini belirleyerek, taahhüt edilen sürede hizmeti yerine getirmek.

Kalite: Müşteriyi tatmin edecek üstün kalitede hizmet sunmak.

Fiyat: Mümkün olan en düşük fiyatı sağlamak.

Fatih Tercüme her şekil ve boyutta iş için dünyanın önde gelen dil çözümlerini sunmak amacıyla kurulmuştur. İşinizi, sitenizi yada alanınızı küresel boyuta taşımak ihtiyacı duyduğunuzda, Fatih Yeminli Tercüme’den daha iyi bir çözüm ortağı bulamazsınız. Görev sorumluluğumuz, teknik uzmanlığımız ve kapsamlı endüstri bilgimiz, bizi diğerlerinden ayıran en önemli özelliklerdir.

Tercüme HizmetlerimizMüşterilerimize daha iyi hizmet sunabilmek için çalışma ağımızı her geçen gün genişletmeye çalışıyor ve adımlarımızı bu yönde atıyoruz. Bu nedenle İstanbul’da bulunan müşterilerimizin bizlere daha kolay ulaşabilmesi için İstanbul Levent mevkiinde, Levent / Şişli Tercüme Büromuzu (Yeminli) açmaya karar verdik.

Fatih Tercüme ve Dil Hizmetleri, hizmet kalitesini bir adım daha iler taşıyarak, talebe göre; İstanbul’un hem Levent / Şişli mevki hem de Avcılar mevkiinde faaliyet gösteren müşterilerinin tercüme edilmesini istediği bir metni veya dokumanı aslına uygun olarak yeminli tercümesini yapmakta ve bununla ilgili tüm hizmetleri (Yeminli çeviri tasdiki, Noter tasdiki, Valilik tasdiki, Apostil tasdiki ve ilgili konsoloslukların tasdikleri) vermektedir. İlgili bölgelerde (Avcılar ve Levent mevkiinde Yeminli Tercüme Hizmeti) veya kuryemiz vasıtasıyla farklı bölgelere de hizmet verilmektedir. Kaliteli hizmet anlayışıyla hedeflerimizi genişletip, Fatih Tercüme ve Dil Hizmetleri olarak müşterilerimize daha iyi hizmet vermeyi amaç edinerek hızla genişliyoruz. 
Tercüme bürolarımız, Avrupa dillerinin tamamında Dünya dillerinin ise büyük çoğunluğunda tercüme hizmeti verecek uzman bir tercüman kadrosuna sahiptir.

Çeviri yaptığımız dillerin listesi:

Azerice                
İngilizce
Arapça
Ermenice
Afrika Dilleri
Başkır Dili
Belarusça
Bulgarca
Boşnakça
Macarca
Vietnamca
Hollandaca
Yunanca
Gürcüce
Danimarkaca
İrlandaca
İzlandaca
İspanyolca
İtalyanca
Kazakça
Karakalpakça       
Katalanca            
Kırgızca
Çince
Korece
Kürtçe
Kmerce
Latince
Lehçe
Letonca
Litvanyaca
Makedonca
Malayca
Moldovca
Moğolca
Almanca
Norveççe
Oset Dili
Portekizce
Romence
Rusça
Sırpça
Slovakça
Slovence
Suahili
Tacikçe
Tayland Dili
Tatarca
Türkçe
Türkmence
Özbekçe
Ukraynaca
Urduca
Farsça
Fince
Fransızca
Hindu
Hırvatça
Çekçe
Çuvaşça
İsveççe
Esperanto
Estonca
Japonca

Fatih Yeminli Tercüme | 2015 Tüm Tasarım ve İçerik Hakları Saklıdır